Witamy w Pilicy - PILICZANIE.PL

Witamy w Pilicy

Możesz także się zainteresować...

4 komentarze

 1. Ewelina napisał(a):

  „W lokalnych mediach społecznościowych natknęliśmy się na wątpliwości mieszkańców naszej „Małej Ojczyzny” dotyczące kompetencji pracowników PIT. „Smaczku” bowiem sprawie dodaje fakt, że jedną z zatrudnionych osób, jak się wczoraj przekonaliśmy, jest córka lokalnego polityka (radnego powiatowego).”- Jaki to ma związek? W tym przypadku jest to jawne sugerowane posiadania pracy „po znajomości”. Czy Pani pisząca artykuł wie coś więcej o zatrudnieniu tej osoby? Wie skąd ma tą pracę? Z posiadanych mi informacji KAŻDY mógł mieć to stanowisko gdyż było one oferowane w naszym PUP w Zawierciu. Nie widzę sensu nawiązywania i sugerowana w wręcz bezczelny sposób takich pomówień. Najpierw trzeba dowiedzieć się coś więcej w danym temacie a później dopiero powinno wyrażać się swoje opinie. Pozdrawiam.

 2. Zainteresowana losem gminy napisał(a):

  Zacznę może od tego, że nie mam nic wspolnego z samorzadem. Czytam ten art. z nudów i jest mi obrzydliwie jak widzę jak swój swojego chciałby zniszczyć! Jakie zacofanie i niespełnione ambicje pracy w samorzadzie… Wstyd Pani redaktor, że pozwalasz na takie pisanie lub sama piszesz na swojej stronie takie rzeczy. Nikt nie jest doskonały i powinno się dążyć do poprawy wspierać swój samorząd a nie tylko wszystko na NIE i ze wszystkiego materiał. Mam nadzieję, że dziewczyna którą oskarżasz o protekcję będzie umiała załatwić tą sprawę!

 3. K.S. napisał(a):

  Z całym szacunkiem ale Pilica to za mała wioska żeby robić tu politykę na skalę Warszawy. W tym mieście powinna działać wspólnota a nie pseudopodziały na tych od : nowego burmistrza, starego burmistrza, itd. Skonczcie z tym i polączmy siły- np. na ratunek Pałacowi, który lada moment może przjeść do historii i wspomnień.

 4. zdziwiony napisał(a):

  Dlaczego usuwa Pani komentarze??????.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podaj wynik rozwiązania (tylko liczby) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.