Witamy w Pilicy

Możesz także się zainteresować...

5 komentarzy

 1. Ewelina pisze:

  „W lokalnych mediach społecznościowych natknęliśmy się na wątpliwości mieszkańców naszej „Małej Ojczyzny” dotyczące kompetencji pracowników PIT. „Smaczku” bowiem sprawie dodaje fakt, że jedną z zatrudnionych osób, jak się wczoraj przekonaliśmy, jest córka lokalnego polityka (radnego powiatowego).”- Jaki to ma związek? W tym przypadku jest to jawne sugerowane posiadania pracy „po znajomości”. Czy Pani pisząca artykuł wie coś więcej o zatrudnieniu tej osoby? Wie skąd ma tą pracę? Z posiadanych mi informacji KAŻDY mógł mieć to stanowisko gdyż było one oferowane w naszym PUP w Zawierciu. Nie widzę sensu nawiązywania i sugerowana w wręcz bezczelny sposób takich pomówień. Najpierw trzeba dowiedzieć się coś więcej w danym temacie a później dopiero powinno wyrażać się swoje opinie. Pozdrawiam.

 2. Zainteresowana losem gminy pisze:

  Zacznę może od tego, że nie mam nic wspolnego z samorzadem. Czytam ten art. z nudów i jest mi obrzydliwie jak widzę jak swój swojego chciałby zniszczyć! Jakie zacofanie i niespełnione ambicje pracy w samorzadzie… Wstyd Pani redaktor, że pozwalasz na takie pisanie lub sama piszesz na swojej stronie takie rzeczy. Nikt nie jest doskonały i powinno się dążyć do poprawy wspierać swój samorząd a nie tylko wszystko na NIE i ze wszystkiego materiał. Mam nadzieję, że dziewczyna którą oskarżasz o protekcję będzie umiała załatwić tą sprawę!

 3. K.S. pisze:

  Z całym szacunkiem ale Pilica to za mała wioska żeby robić tu politykę na skalę Warszawy. W tym mieście powinna działać wspólnota a nie pseudopodziały na tych od : nowego burmistrza, starego burmistrza, itd. Skonczcie z tym i polączmy siły- np. na ratunek Pałacowi, który lada moment może przjeść do historii i wspomnień.

 4. zdziwiony pisze:

  Dlaczego usuwa Pani komentarze??????.

 5. Msdness pisze:

  Nepotyzm w naszych stronach jest tak potężny i wszechobecny, że trzeba by mieć na prawdę dużo odwagi, żeby to nagłośnić i wyposac wszystkie osoby rzetelnie. Praktycznie wszyscy ludzie zatrudnieni przez poprzedniego burmistrza jak i obecnego to nie są osoby, które się wyróżniały doświadczeniem i wykształceniem w stosunku do tych w końcu zatrudnionych. Obawiam się, że nawet jakby pojawił się kolejny kandydat to było by to samo. Co do tego czy IT jest rzetelna czy nie, nie wiem, nie byłem., bo na tyle znam jurę, że nie muszę. Jest jednak jedna rzecz, która w pieniła mnie i wielu turystów przeze mnie spotkaniach. Trasy rowerowe, na których spotkałem rowerzystów i biegaczy były tak zapuszczone, że trzeba było się przedzierać jak przez dżunglę i do tego wydaje mi się, że oznakowanie chyba poznikalo. Może ja miałem pecha bo tak nie jest ale bylem trzykrotnie na tych trasach i raz musiałem nieść syna i to nie na plecach, a na karku bo pokrzywy na drodze sięgały mi po szyję. Najgorzej było z trasą od osiedla za stawem w stronę Smolenia. Słabo z oznakowanie jest na trasie Smoleń – Udórz, pogubilem się a i biegacze przeze mnie mijania pytali jak ta trasa idzie. Tą drugą trasę bym inaczej zorganizował, może jest jakaś opcja, żeby szła górą, a nie wracała na asfalt na Cisowę i Kleszczowę bo to jest ruchliwa trasa. Proponował bym zrobić ze współpracą z gminą drugą drogę rowerową do Podzamcza przez dołki potem przez Morusy. Tereny piękne i tworzyło by to fajne kułeczko, bo powrót wiadomo mógł by być przez Ryczow i lasem do Pilicy. PS pisze się pod kątem a nie pod kontem bo to chodzi o matematykę, a nie księgowość – tej uwagi nie musi Pani zamieszczać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podaj wynik rozwiązania (tylko liczby) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.