Spotkanie społeczników z Powiatu Zawierciańskiego.

Możesz także się zainteresować...

5 komentarzy

 1. JAŚKO pisze:

  Mam pytanie , a kto typował tych przedstawicieli z naszej gminy na to spotkanie ? czyżby mielibyśmy mieć w naszej gminie tylko dwa stowarzyszenia ?

  • Odp. redakcji pisze:

   Już odpowiadam. Na to spotkanie nie deleguje ani nie typuje nikt. Zaproszenie kierowane jest za pośrednictwem strony internetowej Starostwa Powiatowego. Pewnie niektórzy dowiadują się również innymi kanałami. A uczestnictwo w Forum deklarują same stowarzyszenia. My np. wiemy więcej choć nie o wszystkim jesteśmy w stanie pisać z powodu wielu zajęć. Polecam czasem zaglądać do Powiatu. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.

 2. gość pisze:

  jak się pisze nazwy stowarzyszeń które tam były to sIe wymienia wszystkie a nie wybiórczo [SSWIW] TERZ TAM BYŁO

 3. master_of_madness pisze:

  Pani Redaktor, proszę poruszyć temat utworzenia województwa częstochowskiego w którego skład miała by wchodzić Pilica. Moim zdaniem powiat zawierciański, którego jesteśmy członkiem nie powinien do tego dopuścić. Nie dajmy się wcisnąć do województwa z którym praktycznie nic nas nie łączy. Na facebooku powstała już inicjatywa, może Pani ją nagłośni: https://www.facebook.com/NIE-dla-wojew%C3%B3dztwa-cz%C4%99stochowskiego-z-powiatem-zawiercia%C5%84skim-1705155759700774/?view_public_for=1705155759700774

 4. obserwator pisze:

  Master masz rację. Coś zaczyna się dziać niepokojącego, bo nawet nasza lokalna strona także umieściła pseudo ankietę
  Chyba ktoś się nie zastanowił co robi, bo to jawne wyczucie sytuacji na rynku.
  Jak już ktoś to bezmyślnie umieścił to jedynie pozostaje wypełnić na „NIE”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podaj wynik rozwiązania (tylko liczby) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.