Pracowity tydzień Rady Miasta i Gminy w Pilicy

Możesz także się zainteresować...

5 komentarzy

 1. Anka pisze:

  Dzięki Bogu / oraz rozsądnym i myślącym wyborcom! / są w tej radzie rozsądni i myślący radni. Brawo Panowie K i G ! Panele akustyczne można oczywiście postawić ale za prywatne pieniądze! Dziwię się Burmistrzowi, że umieścił takie zadanie w inwestycjach na 2016 rok. Niestety, strzał w kolano Panie Burmistrzu .

 2. jurek pisze:

  Ewentualnie można się wyprowadzić jak komuś boisko przeszkadza.
  80 000zl dla jednego gospodarstwa z publicznych czyli naszych pieniędzy . . . .

 3. Sąsiad pisze:

  Jeszcze nie tak dawno właściciel tego gospodarstwa chodził po domach i cuda na kiju obiecywał. Na 17 stycznia to wszystko miało być, byle by na niego głosować.

 4. FAN pisze:

  Myślę , że być może nie byłoby tego zamieszania z panelami akustycznymi , gdyby korzystający z boiska , nie używali wulgaryzmów i zachowywali się w sposób kulturalny. Można współczuć sąsiadom , gdy zakłócany jest ich spokój ale przecież nie mieszkają na bezludnej wyspie tylko wśród ludzi. Całą sprawę proponuję potraktować jako test dla radnych na ich niezależność , rozsądek , odwagę i.t.d. Czy go zdali? Dla mnie dwóch na pewno tak . A pozostali ? Chyba też, skoro żaden z radnych nie miał / przynajmniej oficjalnie / innego zdania od tych , którzy zabrali w tej sprawie głos. Mam nadzieję , że rada szybko wprowadzi korektę do uchwały budżetowej . Ufam , że uda się rozwiązać ten problem bez / moim zdaniem/ zbędnych nakładów finansowych. Serdecznie pozdrawiam FAN

 5. FAN pisze:

  No to już wiemy jakie cuda byłyby na 17 stycznia. Panele akustyczne!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podaj wynik rozwiązania (tylko liczby) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.