LATO W PILICY [ZDJĘCIA]

Możesz także się zainteresować...

10 komentarzy

 1. none pisze:

  I znowu impreza w Żarnowcu dużoo lepsza, 3:0 Kapuśniak vs Janosik, jest gorzej niż za Otrębskiego no ale jak się zaprasza takie zespoły jak „Kontrast” ?

 2. Mieszkaniec pisze:

  Trzeba zaprosić zespoły disco polo ale znane 😉 a nie jakeis starodawne powiem wręcz prehistoryczne zespoły. Nic dziwnego że wszysscy jadą do Żarnowca a w Pilicy pustki są.

 3. mistrzu pisze:

  W żarnowcu nie był festyn ale dni żarnowca, natomiast niestety należy im pozazdrościć takiej imprezy. W pilicy jak zawsze impra w niedziele aby ludzie się za dużo nie pobawili bo w poniedziałek pojdą do pracy. Kasa poszła w błoto bo jak widziałem program to zabrałem rodzinę i pojechaliśmy do żarnowca.

 4. Dość pisze:

  Serio ? nic dziwnego , że taki nie wypał dosłownie rzygam już tym KONTRASTEM zero zaangażowania.

 5. W Pilicy jak co roku totalna klapa na scenie nie działo się nic ciekawego nudno i tyle ,zainteresowanie mieszkańców też mizerne i wcale się nie dziwię jeżeli w sąsiedniej gminie można było dużo ciekawiej spędzic czas z rodziną.Uważam że włodarze naszej gminy powinni pomyślec nad zmianą formy tego festynu.Pozdrawiam

 6. niedostepny pisze:

  Wszyscy mieszkańcy gminy Pilica z niecierpliwością i nieukrywaną radością czekali na coroczny festyn ” Lato w Pilicy”. Poprzednie edycje tego festynu pod patronatem poprzedniego burmistrza były były nieudane . W tym roku ponownie nikt z pracowników naszego magistratu nie wyciągnął wniosków i nie doradził obecnemu Panu Burmistrzowi , aby nie organizował festynu w tym samym dniu w którym są organizowane w sąsiedniej gminie ” Dni Żarnowca”. Czy tak ciężko się było domyśleć ,że nastąpi rozbicie i frekwencja będzie słabsza . Następnym problemem jest miejsce festynu . Otwarta przestrzeń bez zacienienia i braku ławek ( oprócz tych przewracających się przy budce z piwem ) , nierówna powierzchnia placu oraz bezpośredni kontakt z niezabezpieczonym rozlewiskiem wodnym stanowiły duży dyskomfort wśród przybyłych na festyn i potencjalne zagrożenie utonięciem . Co prawda osób ochraniających było wiele ale między nimi nie było żadnej komunikacji oraz współpracy . Doszło nawet do takiego incydentu że osoba z ochrony sceny zwróciła uwagę strażakom obecnym na zabezpieczeniu tego festynu aby powstrzymali się od picia piwa. Jeżeli pili piwo to znaczy że byli pod wpływem alkoholu i nie powinni pełnić tego zadania . Byli więc zbędni .
  Nie wiem ile kosztowało zorganizowanie tego festynu ,ale domyślam się i uważam że nie stać nas na taką niegospodarność . To z naszych podatków opłacane są te wszystkie nietrafione imprezy . Czy nie dało by się w ramach tych środków finansowych wyremontować i adaptować plac przy przedszkolu tzw. amfiteatr. Czy w tym miejscu nie mogłyby się odbywać tego typu imprezy .
  Nie trzeba by było wydawać ogromnych pieniędzy na budowę estrady bo na amfiteatrze jest estrada . Obiekt ten po wyremontowaniu mógłby służyć mieszkańcom i turystom odwiedzającym Naszą Kochaną Małą Ojczyznę- Ziemię Pilicką .

  • master_of_madness pisze:

   Nie zgodzę się z przedmówcą. Lokalizacja jest bardzo dobra. Bardzo malownicza, z tym niezabezpieczonym rozlewiskiem też przesada. Nie wiem czy „niedostępny” pamięta, ale wszystkie festyny na amfiteatrze były porażkami, ponieważ w związku z ułożeniem ławek (z obu boków a brak z naprzeciwka sceny) przed sceną były po prostu olbrzymie pustki. Poza tym czy ktoś sobie wyobraża jeszcze wcisnąć na amfiteatr budki z piwem, zamki dla dzieci i przekąski, to już chyba widownia była by na ulicach. Nie można również wszystkiego inwestować w remonty i budowy, trzeba też w imprezy kulturalne. Fakt, dobór kapeli oraz to, że impreza jest wtedy co w Żarnowcu to nie najlepszy wybór. Natomiast nie zniósł bym chyba jakiejś gwiazdy „disco polo”, na to jedźcie sobie na zabawę na wieś.

   • karol pisze:

    Weź kolego pod uwagę fakt, ze gmina Pilica jest gmina w większości rolnicza, więc muzykę powinno się dobierać nie tylko dla młodych z miasta

   • romek pisze:

    Tak na amfiteatrze jest za mało miejsca, na boisko nikt nie pozwoli bo to zniszczy trawę (choć dni Żarnowca odbywają się na boisku), gmina nie posiada innej lepszej lokalizacji (to musi być teren gminny) choć pasowało by ten teren lepiej przysposobić

   • niedostepny pisze:

    Szanowny przedmówco ” Master of madness „.
    Każdy ma prawo do własnego niczym nie skrępowanego zdania .O gustach też się nie dyskutuje . Można natomiast przedstawić swoje sugestie . Lokalizacja minionego festynu to piękne , malownicze , miejsce wspaniałe do wypoczynku na łonie natury przy akwenie wodnym ( niekoniecznie do organizowania tego typu impres masowych,(pomińmy względy bezpieczeństwa)
    Natomiast ostatnia impreza jaka odbyła się na placu amfiteatru organizowana była przez Mlekowitę . Pełny sukces . Frekwencja 100 %. Wszyscy zgromadzeni na tym festynie świetnie się bawili. Na ławeczkach i pod drzewami odbywały się biesiady i spotkania a przed sceną na płycie odbywały się tańce . Nasi mali milusińscy bawili się na placu przedszkolnym , który jest ogólnodostępny a zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie amfiteatru . Gdyby środki finansowe pochodzące z naszych podatków zamiast wydawać na coroczną budowanie sceny skierować na remont i modernizację tego placu to miejsce to mogłoby służyć przez lata społeczności i być centrum kulturalnym naszej gminnej ziemi pilickiej.
    Gatunek muzyki jest rzeczą gustu , nie można nikomu nić narzucać ale jest wiele zespołów lokalnych oraz innych niekoniecznie pierwszych na tzw. listach przebojów , które w swoim repertuarze grają wszystkie gatunki muzyki i chętnie chciałyby się zaprezentować .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podaj wynik rozwiązania (tylko liczby) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.